Dutyboxbaltic Norēķinu iespējas

Skaidrā nauda saņemot preci

Pirkuma apmaksa tiek veikta saņemot preci pie mums - Mūkupurva iela 19a. Pie preču apmaksas tiks izsniegts atbilstošos pirkuma dokumentus, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt garantijas servisu iegādātajai precei.

Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā

Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī jūs saņemsiet jūsu rēķinu.

Apmaksa ar kredītkarti saņemot preci

Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, American Express kredītkartes. Apmaksu ar karti iespējams veikt tikai pie mums Kurjers piegādes brīdī veiks kredītkartes autorizāciju, izmantojot Bankas izsniegtu mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Ja pirkums pārsniedz 200 EUR, lūdzam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsi kartes autorizācijas kvīti un preču pavadzīmi, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Apmaksa ar PaySera

Klientam ir iespējams izvēlēties un veikt maksājumu internetbankas tiešsaistē (online) vienā no četrām bankām - SWEDBANK, SEB, LUMINOR vai CITADELE.
Apmaksa ar norēķinu kartēm - Visa, Maestro vai MasterCard.

0

Pirkumu grozs